Přeskočit na obsah

Portfolio řešení

Pomáháme Vám efektivně růst

Zvýšení produktivity, lepší informace pro rozhodování a přizpůsobení změnám, to jsou hlavní očekávané přínosy informačních systémů. Naše řešení automatizuje a digitalizuje klíčové i podpůrné procesy, jako je např. nákup, prodej, výroba, projektové řízení a další organizační agendy.

DMS

Digitalizace, správa a řízení dokumentů v cloudu

Pomáháme snadno a přehledně pracovat s aktuálními dokumenty a tím šetřit čas. Umožňujeme naplňovat principy elektronického oběhu dokumentů díky pracovním postupům a v souladu s bezpečným ukládáním dokumentů. Díky nabízenému řešení získávají firmy kontrolu nad aktuálními dokumenty a mohou ji využít k propojení s dalšími firemními procesy.

CRM

Řízení vztahů se zákazníky

CRM řešení obecně umožňují jednoduše navázat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, klienty či partnery a pokrývají celou historii vztahu s nimi. Snadno a rychle dostupné informace pomáhají zajistit individuální přístup a rychle reagovat na měnící se potřeby. Celý systém pak umožňuje analyzovat zpětnou vazbu a získané informace využít k efektivnějšímu řízení marketingu, obchodu a servisní podpoře.

TPV

Technická příprava a řízení výroby

Informační systém pro technickou přípravu, plánování a řízení výroby. Aplikace pro řízení výroby jsou vysoce specializovány pro konkrétní nasazení ve specifickém prostředí výrobních podniků. Nabízíme řízení celého výrobního procesu, včetně řešení skladové evidence.

CAD / CAM

Vývoj, konstrukce a výroba produktu

Strojírenská řešení nabízejí vzájemně spolupracující aplikace pro návrh a konstrukci modelu, vizualizaci, simulaci, datovou komunikaci, výrobu, kontrolu a montáž výrobku. Společně vytváří unikátní platformu, která zjednoduší celý proces od návrhu přes technickou přípravu až po výrobu. Umožní vytvářet kvalitní produkty, spravovat konstrukční data a celkově zefektivnit procesy opakovaného použití návrhů a jejich snadné další využití.