Přeskočit na obsah

DocuWare

Document management and workflow automation

Chytře a rychle při každém kroku

Digitalizace, správa a řízení dokumentů v cloudu. Pomáhá snadno a přehledně pracovat s aktuálními dokumenty a tím šetřit čas. Umožňujeme naplňovat principy elektronického oběhu dokumentů díky pracovním postupům a v souladu s bezpečným ukládáním dokumentů. Díky nabízenému řešení získávají firmy kontrolu nad aktuálními dokumenty a mohou ji využít k propojení s dalšími firemními procesy.

Digitilizace

Bezpapírový proces, který přináší úspory nákladů na papír, tisk a archivaci dokumentů umožní vyhledávání a sdílení digitalizovaných dat.

Správa dokumentů

Inteligentní indexace dat, vyhledávání obsahu a metadata, zabezpečení dokumentů, přístup z mobilních zařízení, shoda s firemními pravidly, historie záznamů, integrace se CRM, ERP a dalšími aplikacemi.

Automatizace workflow

Převod pravidel do reálného procesu, workflow s adaptivním prostředím, řešení slabých míst procesů, optimalizace výjimek, zlepšení služeb zákazníkům.

Předkonfigurovaná řešení

Inteligentní ukládání dokumentů

DocuWare nabízí klíčové funkce pro bezpečné zachycování a ukládání obchodních dokumentů se sdílením, přiřazováním a správou termínů. Řešení poskytuje přísnou kontrolu přístupových oprávnění pro zabezpečení a důvěrnost a je ideální pro správu smluv a návrhů.

Zpracování faktur

DocuWare automatizuje proces fakturace od zachycení a extrakce dat přes směrování schválení až po odeslání zpět do vašeho ERP. Eliminujte plýtvání manuálními kroky, zlepšujte vztahy s dodavateli a udržujte svůj tým zaměřený na strategické projekty.

Osobní dokumenty zaměstnanců

DocuWare digitalizuje, centralizuje a organizuje HR dokumenty zaměstnanců v rámci zabezpečeného úložiště. Váš tým HR může využívat připravené digitální pracovní toky pro žádosti o sledování uchazečů, nábor, registraci nebo dovolenou.

Elektronický podpis

DocuWare pro elektronický podpis poskytuje flexibilní proces podepisování dokumentů různými způsoby podpisu pomocí jednoho z našich podporovaných poskytovatelů elektronického podpisu – Validated ID nebo DocuSign.